سرویس کوتاه کننده لینک

مسلما برای شما نیز پیش آمده است که می خواهید در کانال های مختلف تبلیغاتی, تبلیغاتی را برای وب سایت خود انجام دهید و می خواهید که گزارش دقیقی از تعداد کلیک های انجام شده بر روی تبلیغات شما در کانال های مختلف تبلیغاتی را بررسی و تحلیل نمایید . یکی از مهم ترین ابزارهایی که می توانید از آن استفاده نمایید سرویس کوتاه کننده لینک است که برای هر کانال تبلیغاتی خود از لینک های مشخص کوتاه شده استفاده نموده تا بتوانید گزارشی از کلیک های انجام شده, بازه های های زمانی که کاربران بر روی لینک شما کلیک نموده اند,  مکان جغرافیایی افراد, سیستم عامل هایی که کاربران از آن استفاده نموده اند را تحلیل و به آن ها دسترسی داشته باشید.

سرویس کوتاه کننده لینک بر خلاف گوگل آنالیتیک بدون نیاز به کدنویسی, شما به راحتی می توانید از خدمات آن ها استفاده نمایید. تنها کافی است که URL مورد نظر را در این سرویس ها وارد نموده و لینک کوتاه شده خود را دریافت نمایید و از آن در جاهای مختلف استفاده نمایید.

برای مشاهده گزارش نیز به راحتی در پنلی که در اختیار شما قرار می گیرد می توانید گزارشات را مشاهده نمایید.

یکی دیگر از مزایای سرویس کوتاه کننده لینک را می توان نمایش دادن لینک های فارسی دانست. در آدرس های اینترنتی به دلیل اینکه URL های فارسی به صورت یونیکد ظاهر می شوند شما به راحتی می توانید این URL ها را به لینک های کوتاه تبدیل کرده و از آن ها در موارد تبلیغاتی خود استفاده نماید.

یکی از بهترین وب سایت هایی که برای این کار در نظر گرفته شده است را می توان bitly.com دانست که از طریق پنل کاربری آن می توانید گزارشات دقیقی را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که برخی از این وب سایت ها فیلتر می باشند و باید از فیلتر شکن برای استفاده از خدمات آن ها استفاده نمایید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب